Nevşehir Kiralık Ses Sistemi

Nevşehir’de her durumda Orkestra tutamazsınız bazı durumlarda Ses sistemi ve hoparlör kiralama ihtiyacı duyarsınız, Bu gibi durumlarda Nevşehir il, ilçelerinde ve köylerinde Ses sistemi kiralamak için İlkay Müzik Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz.

Kiralama hizmetimiz Başlangıç paketi olarak 2 Hoparlör ve 1 Amfiden oluşmaktadır, Ayrıca Mevlüt gibi özel günler içinde tek küçük çanta amfiler mevcuttur. Tüm kiralama sistemlerinin yanında istenildiği taktirde ücretsiz Mikrofonda temin etmekteyiz.

Her bütçeye ve her ortama uygun, kaliteli ses sistemi ile Nişan Merasimlerini, Kına Organizasyonlarınızı, Asker eğlencelerinizi, Açılış ve diğer özel günlerinizi Sorunsuz bir şekilde Bizlerden temin edeceğiniz ses sistemi ile gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni sezon için Ses sistemi kiralama rezervasyonlarımız başlamıştır Bu yüzden Yapacağınız organizasyonlar için şimdiden ses sistemini rezerve ettirerek hem avantajlı Fiyatlardan yararlanabilir hemde uygun gün arama zahmetine girmeden dilediğiniz günü ayırttırabilirsiniz.

Ayrıca Organizasyon firmalarına ve Uzun süreli kiralama yapacak Kişiler ve Firmalar için çok cazip özel fiyat almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Nevşehir’de Yıllardır Hizmet veren işyerimizde gelip sistemleri inceleyebilir testini yapabilir ve Memnun kalırsanız kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir